9 varianten
op basis van materiaal
Combinatietoestel Mosagaat
€ 17.036
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gerecycled kunststof |
| Speelfuncties | Balanceren, Combinatietoestel, Glijden, Klimmen |
| Valhoogte | 2,0 m |
| Afmetingen | 5,3 x 4,5 x 4,0 m |
| Valzone | 8,8 x 7,0 m |
| Obstakelvrije zone | 8,8 x 7,5 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 69 kg |
| Grootste onderdeel | 4,0 x 1,0 x 0,4 m |
