4 varianten
op basis van materiaal
Combinatietoestel Charoiet
€ 16.499
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gecoat metaal |
| Speelfuncties | Balanceren, Combinatietoestel, Glijden, Klimmen, Rollenspel |
| Valhoogte | 1,5 m |
| Afmetingen | 3,6 x 3,6 x 3,5 m |
| Valzone | 6,6 x 6,1 m |
| Obstakelvrije zone | 6,6 x 6,6 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 69 kg |
| Grootste onderdeel | 4 x 1 x 0,4 m |
