4 varianten
op basis van materiaal
Kabelbaan Dubbel Flyer 20m
SKUBBP.055.2A
ProductcategorieKabelbanen
ProductlijnBasic Play
€ 21.495
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gecoat metaal |
| Speelfuncties | Kabelbaan, Slingeren |
| Valhoogte | 1,5 m |
| Afmetingen | 20,0 x 3,0 x 3,8 m |
| Valzone | 17,7 x 6,1 m |
| Obstakelvrije zone | 20,8 x 6,1 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Product downloads
Gerelateerde producten
-
-
6 varianten op basis van materiaal
-
2 varianten
-
5 varianten op basis van materiaal
-
4 varianten op basis van materiaal
-
5 varianten op basis van materiaal
Combinatietoestel Kasteel
Aluminium blauw met glijbaan polyester oranjeArtikel: BBP.360.5AP€ 19.194
