4 varianten
op basis van materiaal
Kruipbuis Dubbel
€ 5.371
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 6 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gecoat metaal |
| Speelfuncties | Kruipen |
| Valhoogte | 0,7 m |
| Afmetingen | 3,3 x 0,9 x 0,9 m |
| Valzone | 6,3 x 4,0 m |
| Obstakelvrije zone | 6,3 x 4,0 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 25 kg |
| Grootste onderdeel | 01,50 x 0,8 x 0,8 m |
