Vriendenbank
€ 1.599
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 99 |
|---|---|
| Basismateriaal | Overig |
| Speelfuncties | Zitten |
| Valhoogte | - |
| Afmetingen | 1,9 x 0,4 x 0,5 m |
| Valzone | - |
| Obstakelvrije zone | - |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 1 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 28 kg |
| Grootste onderdeel | 1,8 x 0,4 x 0,2 m |