3 varianten
op basis van materiaal
Kabelbaan Dubbel Flyer Talud
SKUBBP.055.4A
ProductcategorieKabelbanen
Sub productcategorieKabelbaan talud
ProductlijnBasic Play
€ 19.173
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gecoat metaal |
| Speelfuncties | Kabelbaan |
| Valhoogte | 1,5 m |
| Afmetingen | 20,0 x 2,2 x 3,8 m |
| Valzone | 17,7 x 6,1 m |
| Obstakelvrije zone | 20,8 x 6,1 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Product downloads
Gerelateerde producten
-
-
3 varianten op basis van materiaal
-
-
2 varianten op basis van materiaal
-
2 varianten op basis van materiaal
-
2 varianten op basis van materiaal
