4 varianten
op basis van materiaal
Combinatietoestel Diopsiet
€ 12.126
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gecoat metaal |
| Speelfuncties | Combinatietoestel, Glijden, Klimmen, Schommelen |
| Valhoogte | 1,5 m |
| Afmetingen | 7,6 x 2,1 x 3,5 m |
| Valzone | 8,4 x 6,1 m |
| Obstakelvrije zone | 9,4 x 7,1 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Grootste onderdeel | 3,2 x 0,9 x 0,9 m |
|---|
