9 varianten
op basis van materiaal
Combinatietoestel
SKUBBP.413.3KR-032
ProductcategorieCombinatietoestellen
Sub productcategorie4 torens
ProductlijnROCKS
€ 29.994
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gerecycled kunststof |
| Speelfuncties | Combinatietoestel, Glijden, Klimmen, Klimwand |
| Valhoogte | 2,2 m |
| Afmetingen | 3,9 x 3,5 x 2,2 m |
| Valzone | 8,9 x 6,5 m |
| Obstakelvrije zone | 9,4 x 6,5 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Product downloads
Gerelateerde producten
-
-
5 varianten op basis van materiaal
Combinatietoestel Fluoriet
Gerecycled kunststof met glijbaan polyester oranje (Blauw)Artikel: BBP.113.3UP-052€ 6.332 -
4 varianten op basis van materiaal
-
4 varianten op basis van materiaal
Combinatietoestel Haliet
Gerecycled kunststof met glijbaan polyester oranjeArtikel: BBP.161.9UP€ 10.058 -
5 varianten
-
5 varianten
