8 varianten
Combinatietoestel Cassini 004
€ 54.896
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | RVS |
| Speelfuncties | Balanceren, Combinatietoestel, Educatie, Glijden, Klimmen, Klimwand, Rollenspel |
| Valhoogte | 3,0 m |
| Afmetingen | 10,1 x 5,9 x 4,8 m |
| Valzone | 12,4 x 8,6 m |
| Obstakelvrije zone | 13,1 x 9,1 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
