2 varianten
op basis van materiaal
Combinatietoestel
€ 18.153
Toestelinformatie
| Leeftijd | 3 - 8 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gecoat metaal |
| Speelfuncties | Combinatietoestel, Educatie, Glijden, Klimmen, Klimwand, Rollenspel |
| Valhoogte | 1,5 m |
| Afmetingen | 4,0 x 3,5 x 3,1 m |
| Valzone | 7,0 x 6,4 m |
| Obstakelvrije zone | 7,0 x 6,4 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 112 kg |
| Grootste onderdeel | 2,8 x 0,9 x 0,9 m |
