Schommelbank
€ 2.989
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 99 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Schommelen |
| Valhoogte | - |
| Afmetingen | 3,8 x 1,9 x 2,9 m |
| Valzone | - |
| Obstakelvrije zone | 5,3 x 3,2 m |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 120 kg |
| Grootste onderdeel | 3,0 x 0,2 x 0,2 m |