2 varianten
4-Persoonswip + ketting
SKUMNP.745.002
ProductcategorieWippen
ProductlijnBasic Play
€ 7.241
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 80 |
|---|---|
| Basismateriaal | Staal |
| Speelfuncties | Wippen |
| Valhoogte | 0,8 m |
| Afmetingen | 3,6 x 1,2 x 1,2 m |
| Valzone | 6,5 x 3,5 m |
| Obstakelvrije zone | 6,5 x 3,5 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 92 kg |
| Grootste onderdeel | 3,6 x 1,2 x 1,2 m |
Product downloads
Gerelateerde producten
-
-
4 varianten op basis van materiaal
-
7 varianten op basis van materiaal
-
3 varianten op basis van materiaal
-
6 varianten op basis van materiaal
-
6 varianten op basis van materiaal
