6 varianten
op basis van materiaal
Klimtoestel
€ 4.182
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Hardhout |
| Speelfuncties | Duikelen, Klimmen, Klimtoestel |
| Valhoogte | 1,5 m |
| Afmetingen | 3,3 x 1,7 x 2,4 m |
| Valzone | 5,3 x 4,7 m |
| Obstakelvrije zone | 6,3 x 4,7 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
