4 varianten
op basis van materiaal
Zitbollen met touw
€ 1.965
Toestelinformatie
| Leeftijd | 2 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gerecycled kunststof |
| Speelfuncties | Klimmen |
| Valhoogte | <0,6 m |
| Afmetingen | 2,9 x 0,5 x 1,8 m |
| Valzone | 5,9 x 3,5 m |
| Obstakelvrije zone | 5,9 x 3,5 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 24 kg |
| Grootste onderdeel | 1,2 x 0,4 x 0,4 m |
