4 varianten
Vrijstaande glijbaan H0.6
€ 1.824
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 6 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gerecycled kunststof |
| Speelfuncties | Glijden |
| Valhoogte | 1,0 m |
| Afmetingen | 1,5 x 0,7 x 1,4 m |
| Valzone | 2,6 x 2,0 m |
| Obstakelvrije zone | 4,5 x 3,7 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 12 kg |
| Grootste onderdeel | 0,6 x 1,5 x 0,6 m |
