Vrijstaande glijbaan H1.0
€ 2.425
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 8 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gerecycled kunststof |
| Speelfuncties | Glijden |
| Valhoogte | 1,0 m |
| Afmetingen | 2,0 x 0,7 x 1,7 m |
| Valzone | 4,5 x 3,7 m |
| Obstakelvrije zone | 5,0 x 3,7 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 16 kg |
| Grootste onderdeel | 2,2 x 0,6 x 0,6 m |
