Watertafel incl. zandtakel
€ 1.519
Toestelinformatie
| Leeftijd | 3 - 8 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Waterspel, Zandspel |
| Valhoogte | 0,7 m |
| Afmetingen | 1,0 x 0,8 x 2,6 m |
| Valzone | 4,0 x 3,8 m |
| Obstakelvrije zone | 4,0 x 3,8 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 45 kg |
| Grootste onderdeel | 0,2 x 0,2 x 3,3 m |
