9 varianten
op basis van materiaal
Speelpaneel Xylofoon
€ 1.135
Gecoat aluminium blauw
BBI.015.A
€ 1.145
Gecoat aluminium zwart
BBI.015.B
€ 1.145
Hardhout, FSC® gecertificeerd
BBI.015.D
€ 1.218
Hardhout, FSC® gecertificeerd
BBI.015.H
€ 1.218
Gerecycled kunststof
BBI.015.K
€ 1.038
RVS
BBI.015.R
€ 1.135
Gerecycled kunststof
BBI.015.U
€ 1.038
RVS
BBI.015.V
€ 1.135
Robiniahout, FSC® gecertificeerd
PST.000.986-062
€ 1.281
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 6 |
|---|---|
| Basismateriaal | RVS |
| Speelfuncties | Educatie |
| Valhoogte | - |
| Afmetingen | 0,9 x 0,2 x 1,1 m |
| Valzone | - |
| Obstakelvrije zone | 3,9 x 3,2 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 11 kg |
| Grootste onderdeel | 1,8 x 0,1 x 0,1 m |
