7 varianten
op basis van materiaal
Zandwereld
€ 10.927
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 8 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gerecycled kunststof |
| Speelfuncties | Combinatietoestel, Klimmen, Waterspel, Zandspel |
| Valhoogte | 1,5 m |
| Afmetingen | 2,3 x 2,1 x 4,0 m |
| Valzone | 4,8 x 4,8 m |
| Obstakelvrije zone | 4,8 x 4,8 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 54 kg |
| Grootste onderdeel | 3,0 x 0,1 x 0,1 m |
