5 varianten
op basis van materiaal
Combinatietoestel Smaragd
€ 22.409
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gecoat metaal |
| Speelfuncties | Combinatietoestel, Glijden, Klimmen |
| Valhoogte | 3,0 m |
| Afmetingen | 6,1 x 5,3 x 5,0 m |
| Valzone | 9,6 x 9,1 m |
| Obstakelvrije zone | 9,6 x 9,1 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 252 kg |
| Grootste onderdeel | 5,9 x 1,3 x 0,6 m |
