2 varianten
op basis van materiaal
Combinatietoestel Cavansiet
€ 14.780
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gerecycled kunststof |
| Speelfuncties | Balanceren, Combinatietoestel, Glijden, Klimmen |
| Valhoogte | 1,5 m |
| Afmetingen | 5,5 x 4,1 x 3,5 m |
| Valzone | 8,1 x 6,8 m |
| Obstakelvrije zone | 8,6 x 7,3 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
