5 varianten
op basis van materiaal
Combinatietoestel Cavansiet
€ 14.787
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gerecycled kunststof |
| Speelfuncties | Balanceren, Glijden, Klimmen, Klimtoestel |
| Valhoogte | 1,5 m |
| Afmetingen | 5,5 x 4,1 x 3,5 m |
| Valzone | 8,1 x 6,8 m |
| Obstakelvrije zone | 8,6 x 7,3 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 46 kg |
| Grootste onderdeel | 3,2 x 0,9 x 0,8 m |
