2 varianten
op basis van materiaal
Zandbak achthoek 3.0 x 3.0 x 0.4
€ 2.251
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 6 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gerecycled kunststof |
| Speelfuncties | Zandspel |
| Valhoogte | 0,5 m |
| Afmetingen | 3,0 x 3,0 x 0,4 m |
| Valzone | - |
| Obstakelvrije zone | 6,3 x 6,3 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 10 kg |
| Grootste onderdeel | 1,3 x 0,1 x 0,1 m |
