Multi schommel nest 100cm AW H3.0
€ 7.307
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Schommelen |
| Valhoogte | 1,5 m |
| Afmetingen | 6,6 x 1,7 x 3,1 m |
| Valzone | 7,2 x 5,7 m |
| Obstakelvrije zone | 8,2 x 5,7 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 120 kg |
| Grootste onderdeel | 0,2 x 0,2 x 4,0 m |
