4 varianten
op basis van materiaal
Veerplateau
€ 1.331
Toestelinformatie
| Leeftijd | 2 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gerecycled kunststof |
| Speelfuncties | Balanceren, Veren |
| Valhoogte | > 0,6 m |
| Afmetingen | 1,0 x 0,9 x 0,5 m |
| Valzone | 3,0 x 2,9 m |
| Obstakelvrije zone | 3,0 x 2,9 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
