Schoolbord
€ 1.033
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 8 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gecoat metaal |
| Speelfuncties | Educatie |
| Valhoogte | n,v,t |
| Afmetingen | 1,3 x 0,2 x 1,3 m |
| Valzone | 4,3 x 3,1 m |
| Obstakelvrije zone | 4,3 x 3,1 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
€ 1.033
| Leeftijd | 1 - 8 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gecoat metaal |
| Speelfuncties | Educatie |
| Valhoogte | n,v,t |
| Afmetingen | 1,3 x 0,2 x 1,3 m |
| Valzone | 4,3 x 3,1 m |
| Obstakelvrije zone | 4,3 x 3,1 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |