6 varianten
op basis van materiaal
Combinatietoestel
€ 8.272
Aluminium blauw met glijbaan polyester oranje
BBP.110.7AP
€ 6.134
Aluminium blauw met glijbaan rvs
BBP.110.7AR
€ 7.998
Grenen met glijbaan polyester blauw
BBP.110.7GP
€ 5.846
Hardhout met blauwe glijbaan
BBP.110.7HP
€ 5.923
Gerecycled kunststof met glijbaan polyester blauw
BBP.110.7KP
€ 5.181
Gerecycled kunststof met glijbaan rvs
BBP.110.7KR
€ 7.044
RVS met glijbaan rvs
BBP.110.7RR
€ 8.272
Rec kunststof met Poly Grn Glb
BBP.110.7UP-616
€ 5.230
Toestelinformatie
| Leeftijd | 3 - 8 |
|---|---|
| Basismateriaal | RVS |
| Speelfuncties | Combinatietoestel, Glijden, Klimmen, Klimtoestel |
| Valhoogte | 1,5 m |
| Afmetingen | 2,6 x 1,5 x 2,6 m |
| Valzone | 5,2 x 4,5 m |
| Obstakelvrije zone | 5,7 x 4,5 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
