Combinatietoestel
€ 6.421
Toestelinformatie
| Leeftijd | 3 - 8 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gerecycled kunststof |
| Speelfuncties | Combinatietoestel, Educatie, Glijden, Klimmen |
| Valhoogte | 1,0 m |
| Afmetingen | 2,9 x 1,5 x 2,0 m |
| Valzone | 5,5 x 4,5 m |
| Obstakelvrije zone | 6,0 x 4,5 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 126 kg |
| Grootste onderdeel | 02,3 x 01,0 x 1,0 m |
