Combinatietoestel
€ 6.109
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Grenen |
| Speelfuncties | Combinatietoestel, Glijden, Klimmen, Klimtoestel, Klimwand, Schommelen |
| Valhoogte | 1,5 m |
| Afmetingen | 4,3 x 3,8 x 2,3 m |
| Valzone | 7,3 x 5,6 m |
| Obstakelvrije zone | 8,3 x 6,1 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
