4 varianten
op basis van materiaal
Combinatietoestel
€ 10.870
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | RVS |
| Speelfuncties | Combinatietoestel, Glijden, Klimmen, Klimwand |
| Valhoogte | 1,5 m |
| Afmetingen | 4,8 x 1,5 x 3,1 m |
| Valzone | 7,4 x 4,5 m |
| Obstakelvrije zone | 7,9 x 4,5 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
