Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 8 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gerecycled kunststof |
| Speelfuncties | Educatie, Klimmen, Waterspel, Zandspel |
| Valhoogte | 0,6 m |
| Afmetingen | 2,0 x 1,9 x 1,8 m |
| Valzone | 5,1 x 4,9 m |
| Obstakelvrije zone | 5,1 x 4,9 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
| Leeftijd | 1 - 8 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gerecycled kunststof |
| Speelfuncties | Educatie, Klimmen, Waterspel, Zandspel |
| Valhoogte | 0,6 m |
| Afmetingen | 2,0 x 1,9 x 1,8 m |
| Valzone | 5,1 x 4,9 m |
| Obstakelvrije zone | 5,1 x 4,9 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |