Combinatietoestel
€ 8.566
Toestelinformatie
| Leeftijd | 3 - 8 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gecoat metaal |
| Speelfuncties | Combinatietoestel, Glijden, Klimmen |
| Valhoogte | 1,8 m |
| Afmetingen | 4,6 x 1,5 x 2,4 m |
| Valzone | 7,4 x 4,7 m |
| Obstakelvrije zone | 7,9 x 4,7 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
