4 varianten
op basis van materiaal
Combinatietoestel
SKUBBP.212.6AP
ProductcategorieCombinatietoestellen
Sub productcategorie2 torens
ProductlijnBasic Play
€ 11.741
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gecoat metaal |
| Speelfuncties | Balanceren, Bewegen, Combinatietoestel, Educatie, Glijden, Klimmen, Klimwand |
| Valhoogte | 1,5 m |
| Afmetingen | 5,6 x 1,9 x 3,1 m |
| Valzone | 8,6 x 4,9 m |
| Obstakelvrije zone | 8,6 x 4,9 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Product downloads
Gerelateerde producten
-
-
3 varianten op basis van materiaal
-
6 varianten op basis van materiaal
-
Combinatietoestel luie trap
Aluminium blauw met glijbaan polyester oranjeArtikel: BBP.161.8AP€ 9.766 -
2 varianten op basis van materiaal
-
7 varianten op basis van materiaal
