5 varianten
op basis van materiaal
Combinatietoestel
€ 13.151
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | RVS |
| Speelfuncties | Balanceren, Combinatietoestel, Educatie, Glijden, Klimmen, Klimwand |
| Valhoogte | 1,5 m |
| Afmetingen | 5,9 x 1,0 x 3,1 m |
| Valzone | 8,3 x 4,0 m |
| Obstakelvrije zone | 8,8 x 4,0 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 49 kg |
| Grootste onderdeel | 3,1 x 1,1 x 0,6 m |
