3 varianten
op basis van materiaal
Combinatietoestel
€ 13.148
Toestelinformatie
| Leeftijd | 3 - 8 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gecoat metaal |
| Speelfuncties | Balanceren, Combinatietoestel, Educatie, Klimmen, Schommelen |
| Valhoogte | 1,0 m |
| Afmetingen | 6,6 x 1,5 x 2,6 m |
| Valzone | 7,4 x 5,2 m |
| Obstakelvrije zone | 8,9 x 5,2 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
