6 varianten
op basis van materiaal
Combinatietoestel
€ 12.847
Aluminium blauw met glijbaan polyester oranje
BBP.260.3AP
€ 10.983
Aluminium blauw met glijbaan rvs
BBP.260.3AR
€ 12.847
Grenen met glijbaan polyester blauw
BBP.260.3GP
€ 10.315
Hardhout, FSC® gecertificeerd
BBP.260.3HP
€ 10.605
Gerecycled kunststof met glijbaan polyester blauw
BBP.260.3KP
€ 9.077
RVS met glijbaan rvs
BBP.260.3RR
€ 13.399
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 8 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gecoat metaal |
| Speelfuncties | Balanceren, Combinatietoestel, Glijden, Klimmen |
| Valhoogte | 1,0 m |
| Afmetingen | 3,9 x 2,9 x 2,0 m |
| Valzone | 6,9 x 5,4 m |
| Obstakelvrije zone | 6,9 x 5,9 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 38 kg |
| Grootste onderdeel | 2,5 x 0,2 x 0,2 m |
