2 varianten
op basis van materiaal
Combinatietoestel Glijstang
€ 14.355
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gecoat metaal |
| Speelfuncties | Balanceren, Combinatietoestel, Educatie, Glijden, Klimmen, Klimwand |
| Valhoogte | 1,5 m |
| Afmetingen | 5,0 x 3,3 x 3,1 m |
| Valzone | 8,0 x 6,5 m |
| Obstakelvrije zone | 8,0 x 6,5 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
