4 varianten
op basis van materiaal
Combinatietoestel
€ 14.419
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Grenen |
| Speelfuncties | Balanceren, Combinatietoestel, Glijden, Klimmen, Schommelen |
| Valhoogte | 1,5 m |
| Afmetingen | 6,0 x 5,1 x 3,1 m |
| Valzone | 8,5 x 6,6 m |
| Obstakelvrije zone | 9,0 x 6,9 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
