Combinatietoestel
€ 21.719
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gecoat metaal |
| Speelfuncties | Balanceren, Combinatietoestel, Educatie, Glijden, Klimmen, Klimwand, Rollenspel |
| Valhoogte | 2,0 m |
| Afmetingen | 6,1 x 4,3 x 3,1 m |
| Valzone | 8,7 x 7,3 m |
| Obstakelvrije zone | 9,2 x 7,3 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 18 kg |
| Grootste onderdeel | 3,7 x 0,7 x 0,6 m |
