4 varianten
op basis van materiaal
Huis Trujillo
€ 7.925
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 8 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gerecycled kunststof |
| Speelfuncties | Combinatietoestel, Educatie, Glijden, Rollenspel, Speelhuis |
| Valhoogte | 1,0 m |
| Afmetingen | 3,1 x 1,8 x 2,5 m |
| Valzone | 5,6 x 4,6 m |
| Obstakelvrije zone | 6,1 x 4,9 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 52,1 kg |
| Grootste onderdeel | 2,4 x 0,8 x 0,8 m |
