3 varianten
op basis van materiaal
Combinatietoestel
€ 2.819
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 6 |
|---|---|
| Basismateriaal | Grenen |
| Speelfuncties | Combinatietoestel, Glijden, Klimmen |
| Valhoogte | 0,6 m |
| Afmetingen | 1,9 x 0,8 x 1,5 m |
| Valzone | 2,6 x 1,9 m |
| Obstakelvrije zone | 4,9 x 3,7 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
