4 varianten
op basis van materiaal
Combinatietoestel
€ 6.775
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 6 |
|---|---|
| Basismateriaal | Grenen |
| Speelfuncties | Balanceren, Combinatietoestel, Glijden, Klimmen |
| Valhoogte | 0,6 m |
| Afmetingen | 3,5 x 1,6 x 2,1 m |
| Valzone | 2,5 x 2,1 m |
| Obstakelvrije zone | 6,4 x 4,6 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
