3 varianten
op basis van materiaal
Combinatietoestel
€ 6.241
Toestelinformatie
| Leeftijd | 3 - 8 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gecoat metaal |
| Speelfuncties | Balanceren, Combinatietoestel, Educatie, Glijden, Klimmen |
| Valhoogte | 1,0 m |
| Afmetingen | 4,1 x 1,8 x 1,8 m |
| Valzone | 4,7 x 5,9 m |
| Obstakelvrije zone | 4,7 x 7,0 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
