4 varianten
op basis van materiaal
Huis Cudillero
€ 5.932
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 6 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gecoat metaal |
| Speelfuncties | Educatie, Glijden, Rollenspel, Speelhuis, Zitten |
| Valhoogte | 1,0 m |
| Afmetingen | 2,4 x 1,7 x 2,2 m |
| Valzone | 2,6 x 2,0 m |
| Obstakelvrije zone | 5,3 x 4,6 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 52,1 kg |
| Grootste onderdeel | 1,6 x 0,6 x 0,5 m |
