4 varianten
op basis van materiaal
Combinatietoestel
SKUBPK.260.6KP
ProductcategorieCombinatietoestellen
Sub productcategorie2 torens
ProductlijnBasic Play Kids
€ 7.278
Toestelinformatie
| Leeftijd | 3 - 8 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gerecycled kunststof |
| Speelfuncties | Balanceren, Combinatietoestel, Educatie, Glijden, Klimmen |
| Valhoogte | 1,0 m |
| Afmetingen | 3,0 x 2,6 x 2,4 m |
| Valzone | 5,4 x 4,5 m |
| Obstakelvrije zone | 5,9 x 5,6 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Product downloads
Gerelateerde producten
-
-
3 varianten op basis van materiaal
-
3 varianten op basis van materiaal
-
-
4 varianten op basis van materiaal
-
3 varianten op basis van materiaal
