3 varianten
op basis van materiaal
Combinatietoestel
€ 11.627
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 8 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gecoat metaal |
| Speelfuncties | Balanceren, Combinatietoestel, Educatie, Glijden, Klimmen |
| Valhoogte | 1,0 m |
| Afmetingen | 4,8 x 2,5 x 2,4 m |
| Valzone | 7,0 x 5,1 m |
| Obstakelvrije zone | 7,7 x 5,6 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
