6 varianten
op basis van materiaal
Combinatietoestel
€ 10.430
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 8 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gerecycled kunststof |
| Speelfuncties | Balanceren, Combinatietoestel, Educatie, Glijden, Klimmen |
| Valhoogte | 1,0 m |
| Afmetingen | 4,8 x 2,8 x 2,4 m |
| Valzone | 7,1 x 5,3 m |
| Obstakelvrije zone | 7,7 x 5,8 m |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 111 kg |
| Grootste onderdeel | 2,6 x 0,7 x 0,7 m m |