Klimbol XL RAL9006
€ 16.393
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gecoat metaal |
| Speelfuncties | Klimmen, Loungen, Speelhuis, Zitten |
| Valhoogte | 2,1 m |
| Afmetingen | 4,3 x 4,0 x 2,1 m |
| Valzone | 7,4 x 7,4 m |
| Obstakelvrije zone | 7,4 x 7,4 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
