2 varianten
op basis van materiaal
Zandbak Rebo 2.7 x 2.7 x 0.2
€ 1.680
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 6 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gerecycled kunststof |
| Speelfuncties | Zandspel |
| Valhoogte | 0,3 m |
| Afmetingen | 2,7 x 2,7 x 0,2 m |
| Valzone | 5,7 x 5,7 m |
| Obstakelvrije zone | 5,7 x 5,7 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
