3 varianten
op basis van materiaal
Zandbak Rebo 2.9 x 2.9 x 0.4
SKU255.292.95K.001
ProductcategorieZand & water
Sub productcategorieZandbak zonder zitjes
ProductlijnBasic Play
€ 2.572
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 6 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gerecycled kunststof |
| Speelfuncties | Zandspel |
| Valhoogte | 0,5 m |
| Afmetingen | 2,9 x 2,9 x 0,4 m |
| Valzone | 5,9 x 5,9 m |
| Obstakelvrije zone | 5,9 x 5,9 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Product downloads
Gerelateerde producten
-
-
5 varianten op basis van materiaal
-
-
2 varianten op basis van materiaal
-
2 varianten op basis van materiaal
-
7 varianten op basis van materiaal
